Veselý správce

Kemp Cholín

…TO PRAVÉ PRO VAŠI CENTRÁLNÍ NERVOVOU SOUSTAVU …

Ubytování v chatách, ubytovna

Pro sezónu 2016 jsme zrekonstruovali Dolní ubytovnu pod restaurací Nový Cholín, kde můžete využít 6 dvoulůžkových pokojů se sprchou a WC, 4 vícelůžkové pokoje se společným sociálním zařízením a klubovnu. Celkem 25 lůžek.

CHATY

Starší okálové dvojchaty stojí na klidném a stinném  místě, ve svahu,  v borovém lese za restaurací  Nový Cholín, 5 min chůze od řeky a areálu kempu. Každá chata má 2 pokoje (4+3 lůžka) se společnou sprchou,WC a velikým balkonem s posezením.

Každý pokoj je vybaven základním nábytkem, umyvadlem s tekoucí teplou vodou, kuchňským koutkem s vařičem, varnou konvicí a ledničkou. Dále jsou zde sklenky, hrnečky, talíře a příbory. Poskytujeme lůžkoviny a ložní prádlo. Doporučujeme vzít s sebou pánvičku, hrnec, kuch. náčiní, nůž, prkénko.

Obyvatelé chat mohou využít 2 ohniště: jedno menší přímo u chat, druhé velké asi 2 minuty od chat. U druhého ohniště jsou také houpačky a dětský kolotoč.

Na koupání hosté využívají travnatou pláž v kempu. Vstup do vody je mělký a pozvolný, boty do vody vhodné, zvláště pro děti a starší osoby. Poplatek za vstup do kempu "chataři" samozřejmě neplatí.

V restauraci Nový Cholín pod chatami se vaří po celý den, zde se můžete naobědvat i navečeřet.

UBYTOVNA DOLNÍ
Pokoje se sprchou a WC po větší rekonstrukci můžete využít i k pohodlnému delšímu pobytu. Pokoje jsou vhodné zejména pro osoby, kteří tráví dovolenou především aktivně na výletech a túrách, ale přitom se večer rádi vrátí na stejné místo na odpočinek a dobrou večeři. Inspirujte se našimi Tipy na výlety.
V pokojích není dovoleno používat vařiče, varné konvice ani jiné kuchyňské spotřebiče.

UBYTOVNA HORNÍ
6 malých dvoulůžkový pokojů pro nenáročnou klientelu. WC a umývárna společné - sprchy na žetony. K dispozici vybavená kuchyňka.

Ceny všech typů ubytování naleznete v našem Ceníku.